Jak vybrat to správné řešení?
Jak správně topit?
Kalkulace
Kamna
Sporáky a pece
Krby s vložkou
Krby klasické
Hořící oheň

Kalkulace

Stavíme kamna, sporáky, pece i krby z nejkvalitnějších materiálů, samozřejmostí je dokonalá znalost technologií. Výsledkem je kvalita a dlouhá životnost našich staveb.

Používáme zásadně vysoce kvalitní komponenty (teplovzdušné vložky, kachle atd.), které vždy odebíráme od námi prověřených dodavatelů – toto vše je v ceně.

První krok

Abychom Vám mohli zkalkulovat cenu, je třeba si nejdříve přesně vyjasnit co od stavby očekáváte. K tomu můžete využít našeho průvodce »

Orientační ceny

Ceny zde uvedené představují ceny nejjednodušší varianty daného typu stavby, jsou skutečně POUZE přibližné a mohou se lišit v závislosti na použitých materiálech i na parametrech prostor pro budoucí stavbu – naše stavby jsou totiž vždy přizpůsobeny konkrétním podmínkám a každý kus je originál, žádné bezmyšlenkovité kopírování jednoho vzoru. Na prvním místě je vždy KVALITA!

Což v praxi znamená např. to, že používáme zásadně vysoce kvalitní komponenty (teplovzd. vložky, kachle atd.), které odebíráme od námi prověřených dodavatelů – toto vše je již zahrnuto v ceně.

druh stavby orientační cena vč. DPH
jednoduchý klasický krb od 35 tis. Kč
krb s kvalitní litinovou teplovzd. vložkou od 65 tis. Kč
kachlový sporák od 60 tis. Kč
 
Kamnářství Josef & Pavel Hejral
Jiráskova 304
Rovensko pod Troskami
Zobrazit na mapě »

Mobil: 777 044 749

E-mail: hejral-kamna-krby@seznam.cz

Jsme členy Cechu kamnářů ČR.